o mnie

Paulina Wośko.

Rocznik 1988, żona Tomaszowi, pani kotu, psu i żółwiom. Mieszkam w Lublinie, z aparatem się nie rozstaję, zabieram go wszędzie. Nie interesowałam się fotografią od małego. Chciałam być architektem, pisarką, konserwatorem zabytków, przewodnikiem wycieczek albo historykiem. Z wykształcenia jestem więc pedagogiem i plastykiem.  Pewnego dnia zadecydowałam, że będę robić zdjęcia. Nie skończyłam żadnych kursów. Fotografuję na wyczucie, chwytam chwile. I kolekcjonuję stare analogowe aparaty.
Maluję. Mam też słabość do pociągów

Wystawy:
2011  ”Bench Monday” Lublingaleria pubu CaxMafe

Kontakt:
paulinawosko@gmail.com

Zajmuję się głównie fotografią ślubną. Do każdej z par mam indywidualne podejście, spotykając się z nią osobiście przed zdjęciami i ustalając wszystkie szczegóły. Moim celem jest uchwycenie na zdjęciach chwile i emocje, już od chwili przygotowań. Staram się uzyskać między zdjęciami spójność, tworząc formę fotoreportażu. Podczas ślubnych sesji plenerowych staram się nie powielać schematów.

Wykonuję również sesje narzeczeńskie. Wykonane podczas nich zdjęcia mogą posłużyć do albumów, przygotowanych jako podziękowania dla rodziców (więcej informacji), pokazów slajdów podczas przyjęcia weselnego czy też do ślubnych zaproszeń (więcej informacji na temat poligrafii ślubnej).

Wykonuję również sesje:

  • portretowe,
  • rodzinne, ciążowe, noworodkowe, dziecięce,
  • okolicznościowe (chrzest, komunia).

Czas trwania sesji, wybór miejsc nie jest ograniczony konkretnymi wytycznymi. Sesje wykonuję na terenie Lublina i okolic (województwo lubelskie), jednak w grę wchodzą również sesje wyjazdowe. W celu uzyskania konkretnej oferty cenowej i większej ilości informacji proszę o kontakt na e-mail: paulinawosko@gmail.com

Oprócz wykonania zdjęć oferuję również wykonywanie ręcznie albumów ślubnych, podziękowań dla rodziców, albumów okolicznościowych (albumy na chrzest i I komunię świętą)  – więcej informacji.